O firmie

Jesteśmy młodą ale dynamicznie rozwijająca się firmą w Lublinie. Nasza współpraca z doświadczonymi fachowcami branży alkoholowej pozwoliła nam na otworzenie galerii alkoholi „Vegas” 24h ,do którego Państwa serdecznie zapraszamy.

Staramy się zaspokoić wszelkie gusta i wymagania naszych klientów. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma producentami i importerami trunków w segmencie alkoholi wysokogatunkowych z całego świata oraz win.

 

Jesteśmy przekonani, że w życiu nie ma nic bardziej stałego niż zmiana, dlatego nasz zespół ciągle podnosi swoje kwalifikacje w trosce o najlepszą jakość świadczonych usług. W tym celu precyzyjnie dopasowujemy nasze działania do Twoich potrzeb, służąc pomocą i doświadczeniem w doborze alkoholu na każdą okazję.

Nasi pracownicy przeszli cykl szkoleń z tematyki winiarstwa i alkoholi mocnych. Wiemy, że to właśnie od klasy trunku zależy nie tylko atmosfera, w jakiej przebiega spotkanie, ale również wrażenie, jakie po sobie pozostawimy. Sprawmy, aby emocje związane z naszym przedsięwzięciem zapadły na trwałe w pamięć. Wspólnie zrobimy to jeszcze lepiej!

OKOPOWA 3

20-022 LUBLIN

81 710 75 82

LUBARTOWSKA 1

20-015 LUBLIN
TEL:81 536 20 9

81 536 20 93

Napisz do nas:

 

sklep@vegas.lublin.pl