Czas zamienić standardowe prezenty w niezapomniane chwile pełne smaku i radości! Jeśli szukasz oryginalnych pomysłów na prezenty, które nie tylko zaskoczą obdarowanego, ale również stworzą ciekawe doświadczenie – oto kilka naszych pomysłów na nietypowe kosze prezentowe, których zawartość pozwoli na przygotowanie drinków alkoholowych!

Zestaw Mistrzowskiego barmana

Składający się z wysokiej jakości alkoholi, mikserów a także zestawów narzędzi barmańskich, które mogą przenieść umiejętności barmańskie na zupełnie nowy poziom! Warto będzie dodać kilka przepisów na drinki, których smak może trafić w gusta obdarowanego.

Zestaw ekskluzywnej degustacji koktajli

Dla tych, którzy cenią sobie elegancję w każdym łyku. Zestaw zawierający unikalne alkohole, aromatyczne syropy i oryginalne dodatki, które pozwolą stworzyć koktajle jak z najbardziej renomowanego baru.

Kosz tzw. słodki kieliszek!

Byłby to idealny prezent dla łasuchów z zamiłowaniem do słodkich drinków. W tym zestawie mogłyby się znaleźć likiery, czekoladowe syropy i kolorowe ozdoby do dekoracji koktajli. Stwórz słodką ucztę dla podniebienia i oczy!

Personalizacja zestawu – Twój Styl, Twoje Drinki

Jako firma, która wie, że każdy ma swój unikalny gust, oferujemy możliwość personalizacji każdego zestawu. Dodaj swoje ulubione składniki, wybierz preferowane alkohole, a może nawet wrzuć do kosza autorską recepturę na swojego ulubionego drinka. Twój styl, Twoje drinki!

Złóż zamówienie i rozpocznij przygodę z kreatywnością koktajlową!

Niech Twoje prezenty będą powodem do śmiechu, rozmów i niezapomnianych chwil. Zamów nasze kosze prezentowe już dziś. Bo życie to impreza, a my mamy dla Ciebie najlepsze zaproszenia!

Kreatywne sposoby pakowania butelek alkoholowych na prezent

Kreatywne sposoby pakowania butelek alkoholowych na prezent

Alkohol stanowi popularny i elegancki prezent dla wielu okazji. Jednak ich standardowe opakowanie może być nieco nudne. W tym artykule omówimy kreatywne sposoby na pakowanie butelek alkoholowych. Etykiety personalizowane  Zamiast standardowej etykiety, wydrukować...

Historia koszy podarunkowych

Historia koszy podarunkowych

Od czasów starożytnych po współczesność, kosze upominkowe stanowią niezwykły sposób wyrażania szacunku, hojności i wdzięczności wobec bliskich, przyjaciół czy partnerów biznesowych. Jednakże, czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad historią tych eleganckich koszy...

Etykieta wręczania prezentów: Zasady i Tradycje

Etykieta wręczania prezentów: Zasady i Tradycje

Dla wielu z nas wręczanie prezentów to moment szczególny i wyjątkowy. Jednak, aby ten moment był jeszcze bardziej udany, warto poznać zasady etykiety związane z obdarowywaniem. Etykieta wręczania prezentów to zestaw norm i tradycji, które pomagają utrzymać dobre...

OKOPOWA 3

20-022 LUBLIN

81 710 75 82

LUBARTOWSKA 1

20-015 LUBLIN
TEL:81 536 20 9

81 536 20 93

Napisz do nas:

 

sklep@vegas.lublin.pl