Dlaczego nasz zestaw upominkowy jest unikalny?

W naszej ofercie stawiamy na jakość i unikalność, dlatego nasze kosze prezentowe układamy w taki sposób, aby spełniały najwyższe standardy. Pomysł na to, aby zaproponować w naszej ofercie gotowy zestaw upominkowy wziął się z codziennego kontaktu z naszymi klientami. W “Vegas” spotykamy ludzi o różnych potrzebach. Jedni klienci przychodzą do nas po alkohole premium, inni szukają czegoś prostego, jeszcze inni nie wiedzą co powinni kupić. Wszystkich naszych klientów łączy natomiast fakt, że zazwyczaj chcą zrobić zakupy w krótkim czasie, bez zbędnego zastanawiania się. Dlatego stworzyliśmy właśnie nasz zestaw upominkowy w różnych wariantach, aby ułatwić nieco dokonanie wyboru.

Zestaw upominkowy kupiony w “Vegas” to najwyższej jakości wino, whiskey lub likier, dobrany odpowiednio słodycz, przetwory z owoców, orzechy i specjalne dodatki jak kieliszki, kamienne kostki czy otwieracze. Każdy z nich różni się od siebie ponieważ, gdy je tworzymy zawsze staramy się coś ulepszyć. Wybrać inny alkohol, inny smak konfitury, dodatek, słodycz. Dlatego właśnie nasze kosze prezentowe są tak unikalne. Poniżej kilka propozycji takich zestawów, które można znaleźć w naszym sklepie.

Zestaw prezentowy – nalewki plus konfitury

W tej opcji proponujemy Państwu dwie nalewki marki Mundivie. Pierwsza to nalewka o smaku truskawek druga o smaku pigwy. Obie w eleganckich, szklanych butelkach. Mundivie to marka, której tradycja sięga 1888 roku, dlatego mamy pewność, że ich alkohol Państwu zasmakuje. Jako dodatek do alkoholu użyliśmy w tym zestawie konfitur Darbo. Jest to firma, która swoją recepturę doskonali od roku 1879. Zestawy prezentowe dostępne w naszym sklepie zawierają konfitury o smaku moreli, jeżyn, porzeczki, wiśni oraz truskawki.

zestaw upominkowy nalewki  i konfitury

Zestaw upominkowy – whiskey i dodatki

Dla fanów whiskey mamy zestaw klasycznego Jacka Danielsa, do którego dobraliśmy między innymi orzechy oraz pistacje w miodzie od Be Harmony, czekoladę z orzechami przygotowaną przez Delisis oraz elegancką piersiówkę. Zestaw ten z pewnością spodoba się Panom lubiącym klasę, elegancję oraz dobry smak.

 

zestaw upominkowy whiskey i dodatki

 

Zestaw prezentowy – włoskie wino oraz słodkości

 

Na koniec zostawiliśmy komplet idealny dla Pań. Włoskie wino Rosae Arzuaga, miód lipowy od Be Harmony, słodycze firmy Delisis oraz piękny kryształowy kieliszek RGR. Każda osoba obdarowana tym prezentem z pewnością będzie zadowolona ze względu na jego świetną kompozycję. Elementy składowe dobraliśmy, aby pasowały idealnie na każdą okazję.

 

zestaw upominkowy włoskie wino i słodycze

Nasze kosze prezentowe robione są na bieżąco, nie ma jednego schematu, dlatego może zdarzyć się, że zestawy w sklepie będą delikatnie różnić się od opisanego powyżej. Serdecznie zachęcamy do zakupów.

Zachęcamy do czytania naszego wpisu na temat tego jakie kosze upominkowe najlepiej nadająsię na prezenty.

Kreatywne sposoby pakowania butelek alkoholowych na prezent

Kreatywne sposoby pakowania butelek alkoholowych na prezent

Alkohol stanowi popularny i elegancki prezent dla wielu okazji. Jednak ich standardowe opakowanie może być nieco nudne. W tym artykule omówimy kreatywne sposoby na pakowanie butelek alkoholowych. Etykiety personalizowane  Zamiast standardowej etykiety, wydrukować...

Historia koszy podarunkowych

Historia koszy podarunkowych

Od czasów starożytnych po współczesność, kosze upominkowe stanowią niezwykły sposób wyrażania szacunku, hojności i wdzięczności wobec bliskich, przyjaciół czy partnerów biznesowych. Jednakże, czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad historią tych eleganckich koszy...

Etykieta wręczania prezentów: Zasady i Tradycje

Etykieta wręczania prezentów: Zasady i Tradycje

Dla wielu z nas wręczanie prezentów to moment szczególny i wyjątkowy. Jednak, aby ten moment był jeszcze bardziej udany, warto poznać zasady etykiety związane z obdarowywaniem. Etykieta wręczania prezentów to zestaw norm i tradycji, które pomagają utrzymać dobre...

OKOPOWA 3

20-022 LUBLIN

81 710 75 82

LUBARTOWSKA 1

20-015 LUBLIN
TEL:81 536 20 9

81 536 20 93

Napisz do nas:

 

sklep@vegas.lublin.pl