Jak wygląda nasz zestaw prezentowy?

Bardzo staramy się, aby nasz zestaw upominkowy nie był tylko gotowcem wykonanym bez pomysłu, z produktów dostępnych w pierwszym lepszym sklepie. Chcemy, aby przygotowane przez nasz prezenty były prezentami przez duże P. Przygotowane przez nas kosze prezentowe mają zapadać w pamięć osoby obdarowywanej i pozostawać w niej jako miłe wspomnienie. Dlatego dbamy o każdy, najmniejszy szczegół.

Po pierwsze ważne są dla nas opakowania. Nawet najlepsze elementy prezentu spakowane w brzydki papier, niedbale wykonany kosz czy zwykłą siateczkę zrobią złe wrażenie. Dobre wrażenie można zrobić tylko raz, a najlepiej wychodzi to z ładnym opakowaniem. Nasz zestaw upominkowy pakujemy w eleganckie, drewniane pudełko, które idealnie nadaje się do pakowania prezentów. Alternatywą dla niego jest u nas tekturowe pudełko, które przykrywamy folią. W takich opakowaniach ich wnętrze prezentuje się znakomicie.

Po drugie stawiamy na wysokiej jakości zawartość. Kupiony u nas zestaw prezentowy to wysokiej jakości wino, wódka, whisky, brandy. Do nich dołączamy słodycze takie jak ręcznie robione czekolady Delisis, których smaki tworzone są według naszego pomysłu. Dodatkowo wypełniamy kosz prezentowy takimi rzeczami jak słoiczki z orzechami, konfiturami itp.

Po trzecie podchodzimy do sprawy tematycznie. Zestaw upominkowy, który przygotowujemy może składać się na przykład z wina i otwieracza do niego, lub z whisky i kamiennych kostek lodu. Przygotowujemy kosze biorąc pod uwagę płeć osoby, dla której mogłyby być kupione uwzględniając kolor i zawartość.

Zestaw upominkowy tylko z naszych produktów.

Ważną informacją jest też fakt, że kosze wykonujemy tylko i wyłącznie z produktów dostępnych w naszym sklepie. Zazwyczaj sprzedajemy gotowe, przygotowane wcześniej kosze upominkowe z możliwością wymiany alkoholu na inny. Jesteśmy jednak otwarci na możliwość samodzielnego skomponowania swojego zestawy, jednak z uwzględnieniem wyżej wymienionej informacji.

Przypominamy również, że dostępne są u nas różne opakowania prezentowe na alkohol. Mamy możliwość zapakować wybrany trunek w klasyczne torebki, tuby, drewniane pudełka oraz ładne tekturowe opakowania z ładnym zamknięciem.

Zapraszamy do naszych sklepów na ul. Lubartowskiej oraz ul. Okopowej w Lublinie.

Kreatywne sposoby pakowania butelek alkoholowych na prezent

Kreatywne sposoby pakowania butelek alkoholowych na prezent

Alkohol stanowi popularny i elegancki prezent dla wielu okazji. Jednak ich standardowe opakowanie może być nieco nudne. W tym artykule omówimy kreatywne sposoby na pakowanie butelek alkoholowych. Etykiety personalizowane  Zamiast standardowej etykiety, wydrukować...

Historia koszy podarunkowych

Historia koszy podarunkowych

Od czasów starożytnych po współczesność, kosze upominkowe stanowią niezwykły sposób wyrażania szacunku, hojności i wdzięczności wobec bliskich, przyjaciół czy partnerów biznesowych. Jednakże, czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad historią tych eleganckich koszy...

Etykieta wręczania prezentów: Zasady i Tradycje

Etykieta wręczania prezentów: Zasady i Tradycje

Dla wielu z nas wręczanie prezentów to moment szczególny i wyjątkowy. Jednak, aby ten moment był jeszcze bardziej udany, warto poznać zasady etykiety związane z obdarowywaniem. Etykieta wręczania prezentów to zestaw norm i tradycji, które pomagają utrzymać dobre...

OKOPOWA 3

20-022 LUBLIN

81 710 75 82

LUBARTOWSKA 1

20-015 LUBLIN
TEL:81 536 20 9

81 536 20 93

Napisz do nas:

 

sklep@vegas.lublin.pl